ماموریت این سایت چیست ؟
این سایت فضایی است برای فروش عمده یا سازمانی یا در اصطلاح جهانی همان(B2B)که در آن عمده فروشان وواردکنندگان اقدام به آگهی و فروش عمده موبایل و فروش عمده لوازم جانبی موبایل میکنندو فروشگاهها و سازمانهایی که قصد خرید عمده را دارند برای خرید مراجعه میکنند. خرید از این سایت بدون واسطه و مستقیم از طریق ارتباط با عمده فروش صورت می پذیرد.(کسانی که قصد خریدو فروش عمده ندارند مجوز ورود به سایت را دریافت نخواهند کرد).
چه کالاهایی دراین سایت خرید و فروش میشود ؟
 در حال حاضر کلیه بازرگانان و فروشگاه داران فعال در صنف موبایل و تبلت و لوازم جانبی موبایل و تبلت مجاز به استفاده از سایت خواهند بود.
چگونه عضوسایت شویم ؟ 
عضویت در این سایت در حال حاضررایگان است و فقط کافی است روی منوی " درخواست عضویت " دربالای همین صفحه کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید .بعد از بررسی صحت اطلاعات برای شما "نام کاربری "و " کلمه عبور " ارسال خواهد شد ومجوز ورود را دریافت خواهید نمود.
مالکیت سایت بر عهده کیست ؟و چگونه از قانونی بودن آن اطمینان حاصل کنیم ؟
لطفا منوی " درباره ما " در بالای همین صفحه را مطالعه نمایید.
چراوچگونه از این سایت استفاده کنیم ؟
در این سایت در هر لحظه میتوانید از آخرین و جدیدترین محصولات حوزه خود مطلع شوید و بدون پرداخت هزینه های ناشی از واسطه گری مستقیم با وارد کننده و فروشنده عمده ارتباط برقرار نمایید (اطلاعات بیشتر را در منوی "  قوانین سایت "بخوانید)
آیا استفاده از سایت هزینه دارد؟
این سایت برای خریداران عمده هیچ هزینه ای ندارد . برای فروشندگان نیز گذاشتن آگهی فروش محصولات رایگان است . فقط در صورتیکه محصول به فروش برسد سایت درصد بسیار جزیی را به عنوان کارمزد فروش دریافت میکند .


 

اطلاعـات تمـاس
آدرس دفتر مرکزی: تهـران،شریعتی، بالاترازمیرداماد، خ زیبا، پلاک 24
آدرس دفتر فروش :تهـران، پاسدارن،اختیاریه،خ فتاحیان،پ9

آدرس انبار:تهران، انقلاب ، بعد از پل چوبی ، نظام الملک

تلفن تماس :
021-22791629

موبایل(مواردضروری) :
0922-4295842
0922-4295942

مالی و اداری :
0922-4295642

ساعات کاری :
ایام هفته 9 الی 17(پنج شنبه ها 9 الی 13)

: 0922-4295842 : B2Bring : B2Bring
ایمیل : info@B2Bring.com